O firmie

Portfolio BLUE SOLUTIONS oparte jest na 3 głównych grupach produktowych:

  • Kraty rolowane wykonane ze stali oraz aluminium

  • Przeciwsłoneczne konstrukcje tarasowe oraz rozwiązania przeciwsłoneczne dla okien i drzwi

  • Parapety wewnętrzne, profile elewacyjne oraz deski tarasowe

Współpracujemy z największymi w Polsce firmami deweloperskimi, pracowniami architektonicznymi, inwestorami z sektora przemysłowego, publicznego oraz prywatnego, a także z licznymi przedsiębiorstwami związanymi z rynkiem nieruchomości.

W swojej pracy przede wszystkim skupiamy się na potrzebach Klienta, a tym co nas wyróżnia jest terminowa realizacja zamówień, elastyczność działania oraz kompleksowość świadczonych usług. Współpracując z nami oszczędzają Państwo czas i zyskują pewność, że zlecone prace zostaną wykonane rzetelnie.

Ogromne znaczenie ma dla nas partnerstwo w projektach. W naszej filozofii partnerstwo to synonim zaufania oraz motywator do dalszego rozwoju, pozyskiwania nowych kompetencji oraz poszerzania gamy produktów. Ten model funkcjonowania od lat pozwala nam dostarczać niezawodne rozwiązania antywłamaniowe oraz przeciwsłoneczne, dostosowane do bieżących potrzeb, a także wspierać Klientów fachową wiedzą i doświadczeniem w obszarach, w których jest to konieczne.

Za cel stawiamy sobie zadowoleniu Klienta. Zawsze staramy się poznać Państwa potrzeby oraz warunki z jakimi będzie musiał zmierzyć się nasz produkt. Tylko właściwy dobór sprzętu gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania oraz jego bezawaryjne funkcjonowanie.